Ödeme ve Teslimat Bilgileri

TESLİMAT

Kargo süreleri içinde kargo firmasına teslim edilir ve kargo firması tarafından da Türkiye’nin büyük bir bölümüne 24 veya 48 saat içinde teslim edilmektedir. www.araskargo.com sitesinden bulunduğunuz yerin kargo teslim sürelerini görebilirsiniz. Size e-posta ile göndereceğimiz kargo numarası ile takibini yapabilirsiniz.

Cumartesi, pazar ve resmi tatil günlerinde herhangi bir saatte verilen siparişler, takip eden ilk iş gününden itibaren üründe belirtilen Teslim süresinde kargoya teslim edilmeye başlanır.


KREDİ KARTI İLE ÖDEME

SimNakis.com sipariş sisteminde tüm ödemelerinizi online ve güvenli olarak kredi kartınızla yapabilirsiniz. 

SimNakis.com web sitesinde sizin sadece sipariş bilgileriniz tutulmaktadır. Kredi kartı ile ilgili bilgileriniz HİÇ BİR şekilde SimNakis.com tarafından alınmamakta ve saklanmamaktadır. Tüm ödeme işlemleri Banka güvencesinde yapılmaktadır. 

Ödeme Sistemimizde 3D Secure kullanılmaktadır.
 
3D Secure Nedir?
***** 3 D Yİ SEÇ KREDİ KARTI GÜVENLİ SİSTEME GEÇ ******
*****ARTIK KREDİ KARTINIZIN GÜVENLİĞİ SİZİN ELİNİZDE*****

Tüm dünyada online alışverişlerde bir standart halini alan ve yüzyüze alışverişlerdeki chip&pin uygulamasının sanal alışveriş uyarlaması 3D Secure artık Uluslararası Güvenlik Platformu ile birlikte SimNakis.com' da...

İnternet üzerindeki alışverişlerin güvenliği arttırması amacıyla Visa ve Mastercard tarafından geliştiren bu sistem ,herhangi bir ödeme işlemi sırasında kartınızın sahibi olan bankanın web sitesine yönlendirilerek Kredi Kartınıza ait şifre ile onaylama işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Böylelikle kart numaranızı başkaları tarafından biliniyor olsa bile şifrenizi sadece siz bildiğiniz için elektronik ortamda güvenliğinizi sağlamış olursunuz.

Peki 3D Secure Neden Güvenlidir?
 
3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır.Yetkisiz kişilerin kartlarını internet ortamında kullanılmasını engellemektedir.
 
3D Secure nin işleyişi SimNakis.com'da ne durumdadır?
 
Akbank, İşbankası, Garanti, Yapıkredi, Finansbank, Fortis vb. kredi kartları ile yapılan ödemelerde “Şifre ile Onayla” (3D Secure) seçeneği sipariş onay sayfasında görüntülenecektir. Kartınızın 3D tanımı daha önce tarafınızca gerçekleştirilmemişse ilk işleminizde banka ekranlarında kaydınız gerçekleşecek ve kartınız 3D işleme hazır hale gelecektir.

İşleminizi “Şifre ile onayla (3D)” ile gerçekleştirmenizi önemle öneriyoruz. 3D işlemi ile onaylamada sorun yaşıyorsanız ya da banka tanımlama ekranlarında sorun yaşıyorsanız müşteri hizmetlerimizle irtibata geçebilirsiniz.
Birçok banka müşteri kartı 3D olduktan sonra internet üzerinden işlem yapıldığında işlem detayının müşterinin banka da tanımlı cep telefonuna SMS ile göndermektedir. Bu şekilde yetkisiz kişilerce kartınızın kullanılması durumunda hemen bilgi sahibi olursunuz.
3D işlemler ile gerçekleşen siparişlerde işleminizi şifreniz ile onayladığınız için siparişiniz güvenlik sürecine takılmaz ve ürünlerinize daha hızlı ulaşırsınız.

Notlar :
  • Eğer “Şifre ile onayla” düğmesine tıkladınız ama herhangi bir şifre sormadan işlem gerçekleştiyse bankanızın kartı henüz 3D uyumlu değildir. Bu durumda işleminiz yine de 3D özelliğine sahip olacaktır.
  • 3D işlemde sipariş onayla sayfasının ortasında açılan ekran bankanızın ekranıdır. Şifrenizi bankanın kendi ekranına girmiş olursunuz. Şifre bilgilerinizi banka ekranına girerek şifre güvenliğinizi korumuş olursunuz.
  • 3D kaydınızı yapabilmeniz için bankada tanımlı cep telefonu bilgilerinizin güncel olduğunda emin olunuz.
  • Ödeme onayı almamış siparişler işleme konmayacaktır. 
  • Ödemenizin onayı tarafımızca kontrol edildikten sonra siparişiniz hazırlanıp hemen kargoya verilecektir.
  
HAVALE ve EFT İLE ÖDEME

Hafta sonu ve resmi tatillerde yapılan Havale/EFT 'ler takip eden ilk iş gününden itibaren onaylanarak siparişiniz işleme alınacaktır. 

Havale/EFT ile ödeme yaparken, açıklama alanına, sipariş numarasını ve sipariş verenin ad soyad bilgilerinin yazılması gerekmektedir.

Havale yöntemiyle ödeme yaparak siparişinizi verdiğinizde, önce sipariş talebinizin bize ulaştığına dair bir e-posta, ödemeniz bize ulaştığında ise ödemenizi aldığımız ve siparişiniz işleme konulduğuna dair bir e-posta tarafınıza yollanacaktır.

Siparişleriniz, ödemeniz bize ulaştığında işleme konulacaktır Havale makbuzunu bize mail ile iletiniz..
 
Havale ile ödemesi yapılan siparişleriniz de teslimat süresinde havalenin yapıldığı günden başlar. 5 gün içinde havalesi yapılmayan siparişler sistemden otomatik olarak silinir.